Гравірувальні роботи

За допомогою гравіювання можна надати привабливого вигляду навіть простому пам'ятнику. У нас працюють досвідчені художники та майстри з різання каменю з великим досвідом роботи. Використання сучасних технологій у процесі виготовлення дозволяє текстам та художнім елементам легко витримувати багаторічну дію сонячних променів та негоди.

Illustration

Які бувають техніки гравірувань

Виконання гравірування на пам'ятниках тобто нанесення зображень та текстових блоків, виконуются такими способами:
● Механічна техніка гравірування граніту незамінна, якщо необхідно зробити кілька однакових виробів. Підготувавши макет у комп'ютерній програмі, на спеціальному верстаті встановлюєтся певний режим різання, таким чином виконати кілька зображень та написів.● Лазерне гравіювання на пам'ятниках на сьогодняшній день являється більш технологічним та сучасним способом роботи з каменем. Високоточний лазер дозволяє досягати дуже точного перенесення малюнка з ескізу на поверхню, таким способом можна змінювати глибину різання та щільність кольору. Виконання гравірувальних робіт за допомогою лазера забезпечує максимально довготривалий термін служби зображень.● Ручне гравірування по каменю є найпростішим з технологічної точки зору, але є одним із найдорожчих методів обробки каменю. Навідмінно інших способів обробки даний метод забезпечує художність і індивідуальність готового виробу.
Виконання граверних робіт лазером дозволяє наносити на граніт та інші матеріали зображення будь-якої складності. Варіанти оформлення надгробків можна умовно поділити на кілька тематичних напрямків:● Портрети та ікони. Це одна з популярних послуг. Гравірування та нанесення зображення можливе як у монохромній гамі, так і в кольоровій. Завдяки мінеральній основі вони протягом багатьох десятиліть збережуть свою початкову яскравість та якість зображення.● Епітафії. Техніка гравірування по каменю дозволяє виконувати надгробні написи у кількох варіантах шрифту – слов'янському, рубаному, великому, академічному, брусковому, а також розробленому на індивідуальне замовлення. Напис може бути виконаний будь-якою мовою.● Художній декор. Застосування у гравірувальних роботах лазера дозволяє наносити на пам'ятники різноманітні орнаменти, віньєтки та інші стилізовані об'єкти.
Якщо Ви сумніваєтесь у виборі оформлення поховання, фахівці майстерні ''Граніт UA'' ознайомлять Вас із зразками готових гравірувальних робіт на пам'ятниках.