Благоустрій поховань

Фахівці компанії ''Граніт UA'' виконують повний комплекс робіт з благоустрою могил. Підтримка могили в чистоті та порядку– лягає на плечі рідних та близьких покійного. Персонал нашої компанії знає шлях до вирішення такого завдання.
Сучасні інструменти дають можливість зробити місце поховання таким чином, щоб в будь-яку пору року знаходитись в ідеальному стані, навіть не вимагаючи регулярного догляду. Для лосягання такого результату здійснюють наступні операції:
● Вкладання цоколя – досить популярний спосіб оформити ділянку. Для цоколя притаманні сорти темних відтінків (сірого, коричневого, графітового кольорів), колір зазвичай підбирають відштовхуючись від кольору памятника;● Досить хорошою з візуальних та експлуатаційних характеристик є гранітна плитка. Це натуральний матеріал найвищої якості, міцний, та довговічний(якщо при монтажу були використані необхідні технології). Рідше використовується плитка з мармору: має хороший зовнішний вигляд відповідно має більшу ціну . ● встановлення огорож, декоративних елементів, вазонів, квітників – ці вироби не тільки надають похованню більш доглянутого вигляду, але й виконують практичні функції. Завдяки огорожі позначають межі ділянки , ковані або кам'яні лампади не віднесе вітром, як і вазони;● монтаж пам'ятника, хреста, . Ми пропонуємо виготовлення виробів із кращих сортів натурального каменю за готовими та індивідуальними ескізами. За це відповідають – досвідчені художники-гравери, дизайнери, різьбярі, які точно виконають складний проект, приділивши увагу деталям. В результаті пам'ятник стане знаком пам'яті та скорботи на могилі близької людини;
Кращим варіантом стане комплексний благоустрій поховання: це забезпечує дотримання єдиного стилю, використовуючи ідентичний сорт каменю для виготовлення всіх виробів. Якщо ви плануєте доповнити пам'ятник, що вже стоїть іншими ритуальними аксесуарами наші фахівці запропонують оптимальне рішення.